Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Utrudnienia dla kierowców. Prace poprawkowe w rejonie Opola Wschodniego.

Od poniedziałku firma, która prowadziła przebudowę rejonu Opola Wschodniego będzie wykonywał prace poprawkowe, które zostały wskazane jako

Utrudnienia dla kierowców. Prace poprawkowe w rejonie Opola Wschodniego.

Od poniedziałku firma, która prowadziła przebudowę rejonu Opola Wschodniego będzie wykonywał prace poprawkowe, które zostały wskazane jako jako usterki stwierdzone w trakcie odbiorów robót pod koniec ubiegłego roku.

Prace będą prowadzone w czterech etapach (szczegóły w grafice). Dla każdego etapu prace mogą potrwać do 3 dni ( 1 dzień frezowanie, czyszczenie, 2 dzień regulacja wysokościowa studni i 3 dzień układanie warstwy ścieralnej ).

W momencie prowadzenia prac na estakadzie obiekt będzie zamknięty, a ruch w kierunku Zaodrza będzie się odbywał na poziomie 0.
Za utrudnienia przepraszamy

MZD w Opolu

1572
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

Do Polski trafiła już pierwsza partia z 300 zamówionych pojazdów Couguar 4x4. Zanim jednak przekazane zostaną do jednostek wojskowych

Z ostatniej chwili

Na terenie zakładu mleczarskiego, podczas transportu, z wózka widłowego spadł pojemnik z 50-procentowym roztworem kwasu azotowego.