Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Toyota spłonęła w lesie obok niej leżał pijany kierowca w miejscowości Marszałki w gminie Turawa.(Zdjęcia)

We wtorek 26.07. o godzinie 20:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące płonącego samochodu, cała sytuacja miała miejsce w lesie

Toyota spłonęła w lesie obok niej leżał pijany kierowca w miejscowości Marszałki w gminie Turawa.(Zdjęcia)

We wtorek 26.07. o godzinie 20:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące płonącego samochodu, cała sytuacja miała miejsce w lesie w wyniku czego ogień rozprzestrzenił się na drzewa rosnące w pobliżu.

Jak ustalili policjanci, 45 letni mieszkaniec Bierdzany przyjechał na miejsce gdzie spożywał alkohol a następnie podpalił swój samochód.

Mężczyzna o własnych siłach opuścił pojazd. Po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, ze miał w wydychanym powietrzu 3 promile alkoholu.

Został przewieziony na izbę wytrzeźwień. W akcji brały udział 4 zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, OSP Kotórz Wielki, OSP Rzędów, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci z Ozimka.

Wszystko wydarzyło się miejsce w Turawa Marszałki przy ul. Leśnej w kierunku starej drogi powiatowej w kierunku Bierdzan

Reklama Pomoc Drogowa MS-CAR Tel 600 600 226

6035
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Ostrzegamy przed oszustwami związanymi z inwestowaniem w kryptowaluty. Nie ulegajmy wizjom szybkiego i dużego zysku.

Sport

Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Opole 2022 Galeria Foto 201

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.