Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Strażacy z grupy chemicznej wyłowili z Odry beczkę.(Zdjęcia)

Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu została zadysponowana do Krapkowic.

Strażacy z grupy chemicznej wyłowili z Odry beczkę.(Zdjęcia)

Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu została zadysponowana do Krapkowic.

We wtorek, 16 sierpnia przed godziną 18 służby ratunkowe zostały zadysponowane w okolice oczyszczalni przy Odrze przy ulicy Kolejowej w Krapkowicach, gdzie patrolujący rzekę strażacy znaleźli w wodzie beczkę z nieznaną substancją.

Na miejscu interweniował także Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, straż rybacka oraz policja.

Strażacy pobrali próbki zawartości beczki, ale analiza nie wykazała niebezpiecznych substancji.

W pojemniku była jedynie woda.

Źródło www.lokalna24.pl

5717
Advertisement [adrotate banner="16"]
Advertisement [adrotate banner="16"]

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 6 grudnia o godzinie 10:21 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze auta na skrzyżowaniu ulic Opolska a Krótka w

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 grudnia o godzinie 10:46 służby ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w Biskupowie 

Wiadomości

Strażacy interweniują w Większycach, gdzie w poniedziałek 4 grudnia około godziny 20.00 doszło do pożaru w jednym z domów przy ulicy Łąkowej.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 grudnia o godzinie 18:02 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze wiaty w Krzanowicach na ulicy Wakacyjnej.