Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Samochód VW Arteon wysłał powiadomienie eCall o wypadku w miejscowości Klucz.

W poniedziałek 12 września około godziny 16:40 służby ratunkowe zostały zadysponowane do sprawdzenia zgłoszenia eCall wysłanego przez

Samochód VW Arteon wysłał powiadomienie eCall o wypadku w miejscowości Klucz.

W poniedziałek 12 września około godziny 16:40 służby ratunkowe zostały zadysponowane do sprawdzenia zgłoszenia eCall wysłanego przez samochód osobowy marki VW Arteon w miejscowości Klucz.

Po dotarciu na wskazane miejsce, strażacy uzyskali doprecyzowaną informację od mieszkańców o zdarzeniu drogowym na drodze DW426, która znajduje się nieopodal tej miejscowości.

Po udaniu się na to miejsce, strażacy z OSP zastali poszukiwany samochód, który miał wysłać sygnał eCall, w wyniku zderzenia z przyczepką samochodową.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i absorpcji wyciekających płynów z pojazdu przy pomocy sorbentu.

Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności zderzania drogowego.

Źródło OSP Olszowa

3398
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic