Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Potracenie małżeństwa z czteroletnim dzieckiem na przejściu dla pieszych . Sprawca zbiegł z miejsca wypadku.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek (2 lutego) około godziny 18.15 na ul. Łukasiewicza w Kędzierzynie-Koźlu.

Potracenie małżeństwa z czteroletnim dzieckiem. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek (2 lutego) około godziny 18.15 na ul. Łukasiewicza w Kędzierzynie-Koźlu.

Samochód (prawdopodobnie marki Volkswagen) potrącił na przejściu dla pieszych znajdującym się na wysokości kozielskiej śluzy małżeństwo z czteroletnim dzieckiem, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Sytuacja została zarejestrowana na kamerze samochodowej w aucie jadącym od strony ulicy Gazowej. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratownicze. Jako pierwsza dotarła straż pożarna. Całą trójkę zabrano dwoma karetkami pogotowia ratunkowego na obserwację do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w przypadku poszkodowanych nie doszło do poważniejszych obrażeń ciała.

Ulica Łukasiewicza na odcinku od skrzyżowana z ulicą Żeromskiego do ul. Gazowej jest całkowicie wyłączona z ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Prawdopodobnie spróbują odtworzyć nagranie z kamery samochodowej, aby dotrzeć do sprawcy potrącenia.

Źródło www.lokalna24.pl

5659
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.

Z ostatniej chwili

W piątek 24 marca o godzinie 9:10 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Kaliskiej w Praszce.

Wiadomości

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 58-letni kierowca peugeota. Podczas swojej szarży ulicami Otmuchowa, uszkodził zaparkowany