Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pościg za osobówką w Nysie. Za kierownicą siedział …

Mocno zaskoczeni byli policjanci, kiedy okazało się, że za kierownicą

Pościg za osobówką w Nysie. Za kierownicą siedział ...

Mocno zaskoczeni byli policjanci, kiedy okazało się, że za kierownicą osobowego forda, który w terenie zabudowanym jechał ponad 90 km/h, a za którym ruszył pościg, siedział 14-latek.

Zdarzenie miało miejsce w Nysie, dziś po godzinie 10:00. Pędzący ford nie zatrzymał się na wezwanie policji. Ruszył więc za nim pościg. Osobówka uderzyła w inny samochód (na ul. Piłsudskiego), to jednak nie przeszkodziło w dalszej ucieczce. Dopiero po uderzeniu w kolejny samochód kierowca stracił panowanie i wjechał w ogrodzenie posesji. Trzy osoby jadące fordem zaczęły uciekać pieszo, jednak zostały złapane przez policjantów. Okazało się, że mają po 14 lat.

Jeden z nich, jak i pasażerka uderzonego auta zostali zabrani do szpitala.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Sprawa trafi do sądu.

4707
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godz. 18.47 na drodze wojewódzkiej nr 426, która łączy Zawadzkie ze Strzelcami Opolskimi. Kierowca skody fabii wypadł

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:47 do dyżurnego policji w Ozimku wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zawada.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:50 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze samochodu na ul.Sołtysów w Opolu.

Wiadomości

Nyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło Nysie.