Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policyjny pościg za 15-latkiem jadący crossem z nieletnią pasażerką.(Wideo z pościgu)

Na drodze krajowej nr 45 nastolatek prowadził motocykl nie mając prawa jazdy, pojazd nie był też zarejestrowany i ubezpieczony.

Policyjny pościg za 15-latkiem jadący crossem z nieletnią pasażerką.(Wideo z pościgu)

Na drodze krajowej nr 45 nastolatek prowadził motocykl nie mając prawa jazdy, pojazd nie był też zarejestrowany i ubezpieczony.

Na widok patrolu policji 15-latek zaczął uciekać. W piątek około godziny 20 policjanci z ogniwa wodnego w Turawie zauważyli na drodze krajowej 45 ( kierunek Kolanowice) jadący motocykl crossowy bez tablic rejestracyjnych.

Kierujący, mimo widocznych sygnałów, nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci rozpoczęli pościg za motocyklistą, który przewoził również rok starszą pasażerkę.

Podczas ucieczki motocykl przewrócił się, ale nastolatkowie nie doznali poważnych obrażeń. 15-latek zaczął uciekać do lasu.

Został złapany przez policjantów. Okazało się ,że nie posiada uprawnień do prowadzenia motocykli. Ponadto, motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada ubezpieczenia.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, przyjechali także rodzice nastolatków.

Sprawa swój finał znajdzie w sądzie rodzinnym.

32763
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Kultura

Od wtorku 25 czerwca rozpocznie się remont nawierzchni na ulicy Pasiecznej

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 24 czerwca o godzinie 18:02 służby ratunkowe zostały powiadomione przez operatora nr alarmowego 112 do wypadku na

Wiadomości

Kierujący bmw nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Ulicami Skarbimierza-Osiedle uciekał przed policjantami.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 24 czerwca o godzinie 01:10, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na opolskim odcinku autostrady A4