Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku włamywacza ,który próbował wynieść szkatułkę z kosztownościami.(Zdjęcia)

Namysłowscy kryminalni zatrzymali 41-latka, podejrzanego o włamania do domów jednorodzinnych. Funkcjonariusze zatrzymali go wewnątrz

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku włamywacza ,który próbował wynieść szkatułkę z kosztownościami.(Zdjęcia)

Namysłowscy kryminalni zatrzymali 41-latka, podejrzanego o włamania do domów jednorodzinnych. Funkcjonariusze zatrzymali go wewnątrz budynku, kiedy okradał mieszkanie.

Dodatkowo mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. Był już wcześniej wielokrotnie karany za włamania i kradzieże. Grozi mu do 15 lat więzienia.

W piątkowe przedpołudnie, dyżurny namysłowskiej policji otrzymał informację, że do jednego z domów wszedł obcy, młody mężczyzna. Zgłaszający poinformował, że właściciele posesji na pewno są w pracy, a mężczyzna nie jest mieszkańcem tego domu. Oficer dyżurny natychmiast na miejsce wysłał nieoznakowane patrole policji.

Kryminalni na miejscu zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który próbował wynieść z posesji szkatułkę z biżuterią. Podejrzany, przez okno w piwnicy wszedł do budynku, i pod nieobecność domowników, szukał wartościowych rzeczy. Dodatkowo, w wyniku czynności operacyjnych ustalono, że mężczyzna kilka dni wcześniej miał okraść inne mieszkanie w Namysłowie, skąd wyniósł kilka tysięcy złotych.

Finalnie podejrzany usłyszał trzy zarzuty. Dwa dotyczyły kradzieży z włamaniem, gdzie straty oszacowano na ponad 10 tysięcy złotych. Trzeci zarzut dotyczył posiadania narkotyków. Podczas przeszukania, w jego odzieży, funkcjonariusze znaleźli kilka porcji amfetaminy.

41-latek przyznał się do stawianych zarzutów. Grozi mu do 15 lat więzienia. Mężczyzna był już w przeszłości karany za włamania i kradzieże.

Źródło KPP Namysłów

1511
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Z ostatniej chwili

W środę 1 lutego o godzinie 13:56 do służb ratunkowych wypłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Chrząstowice.

Wiadomości

Policjanci zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej kierującego fordem. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy.