Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali 43-latka z Lewina Brzeskiego za posiadanie marihuany, amfetaminy i metamfetaminy.(Zdjęcia)

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 43-latka. Mieszkaniec tego miasta przechowywał w mieszkaniu różne narkotyki.

Policjanci zatrzymali 43-latka z Lewina Brzeskiego za posiadanie marihuany, amfetaminy i metamfetaminy.(Zdjęcia)

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 43-latka. Mieszkaniec tego miasta przechowywał w mieszkaniu różne narkotyki. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

Kilka dni temu policjanci z Komisariatu w Lewinie Brzeskim zatrzymali 43-letniego mieszkańca miasta.

Podejrzewali, że może mieć związek z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze wykonali szereg czynności zmierzających do jego zatrzymania. Kryminalni postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia pukając do drzwi jego mieszkania.

Mężczyzna nie ukrywał swojego zdziwienia. Podczas przeszukania w mieszkaniu znaleziono narkotyki, które miał schowane w różnych miejscach. Policjanci łącznie zabezpieczyli około 50 gramów różnych narkotyków.

Badania na narkotesterze pokazały, że zabezpieczone substancje to między innymi kilka poracji marihuany, amfetaminy i metamfetaminy.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Za takie przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP w Brzegu

2701
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.