Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci z Prudnika zatrzymali 45-latka ,który jechał autem. Mężczyzna miał ponad 2 promile.

Prudniccy policjanci wracając z zabezpieczenia meczu piłkarskiego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. 45-latek miał w organizmie ponad

Policjanci z Prudnika zatrzymali 45-latka ,który jechał autem. Mężczyzna miał ponad 2 promile.

Prudniccy policjanci wracając z zabezpieczenia meczu piłkarskiego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. 45-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

W takim stanie wracał z pracy. Mieszkańcowi powiatu prudnickiego za takie przestępstwo grozi teraz do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia oraz wysoka kara grzywny.

Do tego zdarzenia doszło w piątek (21 października), tuż przed północą na terenie gminy Lubrza. Uwagę prudnickich policjantów wracających z zabezpieczenia meczu piłkarskiego z Opola, zwróciło osobowe suzuki. Jego kierowca poruszał się całą szerokością drogi. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli.

Za kierownicą samochodu siedział 45-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Urządzenie pokazało, że w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna w takim stanie wracał z pracy.

Nieodpowiedzialny kierowca już stracił prawo jazdy. Teraz mieszkaniec powiatu prudnickiego odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Za takie przestępstwo grozi mu kara do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

Źródło KPP Prudnik

649
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Z ostatniej chwili

W środę 1 lutego o godzinie 13:56 do służb ratunkowych wypłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Chrząstowice.

Wiadomości

Policjanci zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej kierującego fordem. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy.