Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW WYPADKU !!!

Policjanci strzeleckiej komendy ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z 6 na 7 listopada w miejscowości Zawadzkie. Tam, kilka minut po północy nieustalony sprawca potrącił pieszego, a następnie zbiegł z miejsca wypadku. Osoby posiadające informacje o zdarzeniu lub będące w posiadania nagrań z wideorejestratorów w swoich samochodach proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich lub kontakt telefoniczny pod numer 47 863 22 03.7 listopada, kilka minut po północy strzeleccy policjanci zostali skierowani na ul. Opolską w Zawadzkiem do rannego, nieprzytomnego mężczyzny. Służby ratunkowe wezwała osoba przejeżdżająca tą drogą, która zauważyła pokrzywdzonego leżącego na jezdni.
27–letni mieszkaniec powiatu strzeleckiego z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Jak ustalili policjanci, mężczyzna został potrącony przez kierującego pojazdem nieznanej marki, który zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają teraz szczegółowo przyczyny tego wypadku.
Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje w sprawie wypadku, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 863 22 03. Pomocne mogą być także nagrania z kamerek samochodowych pojazdów znajdujących się w tym czasie w rejonie miejsca zdarzenia, które mogły zarejestrować samochód sprawcy. Źródło KWP Opole

7271
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.