Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Kędzierzyńscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło na drodze między Urbanowicami a Bytkowem Zwracamy się

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego!

Kędzierzyńscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło na drodze między Urbanowicami a Bytkowem Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w dniu 22 września br. około godziny 5:10 poruszały się tym odcinkiem drogi o kontakt z kędzierzyńsko-kozielskimi policjantami.

Do zdarzenia doszło 22 września br. na skrzyżowaniu ul. Gościęcińskiej z ul. Bytkowską.

Po godzinie 5:10 mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki VW Passat na skrzyżowaniu uderzył w drzewo w wyniku czego poniósł śmierć.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w tym czasie poruszały się ta drogą a mają informacje, które mogą być pomocne przy wyjaśnieniu tej sprawy o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod numer telefonu 47 863 42 03 lub 47 863 42 66.

Źródło KPP w Kędzierzynie Koźlu

6607
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 grudnia o godzinie 18:02 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze wiaty w Krzanowicach na ulicy Wakacyjnej.

Wiadomości

Dzielnicowa z Namysłowa wracała ze swoją rodziną do domu. Było już ciemno, a trasa była zaśnieżona.

Wiadomości

Kradzież, kradzież z włamaniem czy kierowanie pod wpływem alkoholu - takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola.

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 grudnia o godzinie 15:20 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Niemodlina na DK46 na wysokości