Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

PODZIĘKOWANIA DLA POLICJANTÓW Z OLESKIEJ DROGÓWKI.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnie insp. Tomasza Kubickiego

PODZIĘKOWANIA DLA POLICJANTÓW Z OLESKIEJ DROGÓWKI

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnie insp. Tomasza Kubickiego wpłynęły podziękowania od małżeństwa z Praszki za pomoc jakiej udzielili policjanci ruchu drogowego sierżanci Łukasz Bednarz i Bartosz Piśniak. „Dzięki ich niesamowicie szybkiej reakcji mogliśmy w bezpieczny i szybki sposób dotrzeć na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Oleśnie” gdzie „… udało się szybko podać środki, które pozwoliły ustabilizować oddech i uratować życie”.

W piątkowy wieczór (24 lutego) policjanci ruchu drogowego pełnili służbę w Gorzowie Śląskim. W pewnym momencie do mundurowych podjechał kierujący skodą i poprosił o pilną pomoc. Okazało się, że wiózł do szpitala swoją żonę, która miała problemy z oddychaniem, dusiła się i wymagała udzielenia pilnej pomocy medycznej.

W tej sytuacji liczyła się każda minuta, dlatego policjanci bez chwili wahania podjęli decyzję o pilotowaniu samochodu z użyciem sygnałów uprzywilejowania.

Dzięki pomocy mundurowych potrzebująca pomocy kobieta szybko, a przede wszystkim bezpiecznie dotarła na oddział ratunkowy, gdzie otrzymała specjalistyczną pomoc.

Źródło KPP Olesno

621
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.