Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Otwarcie nowej stacji Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego w Opolu.(Zdjęcia&Wideo)

Oficjalne otwarcie nowej stacji Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego. Opole ul. Niemodlińska 9 koło Straży Miejskiej. Więcej wkrótce…

Aktualizacja

W środę 20 kwietnia w Opolu przy ul. Niemodlińskiej otwarta została nowa stacja Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego. Pomieszczenia udostępniły władze Opola. W ramach stacji powstały pomieszczenia dla załóg karetek, wiaty i parking dla ambulansów. W nowej stacji mają być na co dzień dwie karetki. Umiejscowienie stacji skróci znacznie czas dojazdu jednostek w tej części miasta.

Galeria Foto i Wideo

1747
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.