Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Od świeczki zapaliły się meble w domu jednorodzinnym w Większycach.

Strażacy interweniują w Większycach, gdzie w poniedziałek 4 grudnia około godziny 20.00 doszło do pożaru w jednym z domów przy ulicy Łąkowej.

Od świeczki zapaliły się meble w domu jednorodzinnym w Większycach.

Strażacy interweniują w Większycach, gdzie w poniedziałek 4 grudnia około godziny 20.00 doszło do pożaru w jednym z domów przy ulicy Łąkowej.

Na miejscu interweniuje pięć zastępów straży pożarnej i policja. W chwili wybuchu pożaru w domu przebywała kobieta z dwójką dzieci.

Jak udało się wstępnie ustalić, przyczyną pożaru była pozostawiona w jednym z pokoi zapalona świeczka, od której zajęły się meble, a następnie pożar rozprzestrzenił się na całe pomieszczenie.

Przed przybyciem straży pożarnej rodzina opuściła dom. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a strażacy szybko opanowali zagrożenie.

Akcja służb ratowniczych polega na usunięciu spalonych rzeczy z domu oraz oddymieniu pomieszczeń.

Źródło i foto www.lokalna24.pl

1540
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Zaczęło się od zgłoszeń dotyczących kradzieży kabli telekomunikacyjnych oraz skarg mieszkańców na cykliczny brak Internetu lub sygnału

Z ostatniej chwili

W środę 21 lutego o godzinie 18:54 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Jaśkowice na ul. Opolskiej . 

Z ostatniej chwili

Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się w niedzielę 18 lutego na dworcu kolejowym w Kędzierzynie-Koźlu, gdy o godzinie 22.50 na peron

Wiadomości

Nyscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym drogi krajowej 41 z drogą