Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nowe informacje: wypadek śmiertelny motocyklisty na trasie DK 46, Sidzina – Pakosławice. Pasażerka w ciężkim stanie walczy o życie w szpitalu.

W niedziele 30 lipca przed godziną 16:00 funkcjonariusze z komendy policji w Nysie otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego

Nowe informacje: wypadek śmiertelny motocyklisty na trasie DK 46, Sidzina - Pakosławice. Pasażerka w ciężkim stanie walczy o życie w szpitalu.

W niedziele 30 lipca przed godziną 16:00 funkcjonariusze z komendy policji w Nysie otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na trasie DK 46, Sidzina – Pakosławice.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 88-letni kierujący samochodem marki skoda wykonując nieprawidłowy manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocykliście.

W wyniku czego kierujący motocyklem suzuki uderzył w ten pojazd i siłą odrzutu wpadł pod prawidłowo jadący za pojazdem skoda samochód marki opel corsa. Kierujący motocyklem, lat 40, poniósł śmierć na miejscu, a jego 38-letnia pasażerka w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Opolu.

Informacji udzieliła rzecznik prasowy z Nysy asp. sztab. Magdalena Mazurek

9068
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 grudnia o godzinie 18:02 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze wiaty w Krzanowicach na ulicy Wakacyjnej.

Wiadomości

Dzielnicowa z Namysłowa wracała ze swoją rodziną do domu. Było już ciemno, a trasa była zaśnieżona.

Wiadomości

Kradzież, kradzież z włamaniem czy kierowanie pod wpływem alkoholu - takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola.

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 grudnia o godzinie 15:20 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Niemodlina na DK46 na wysokości