Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Młodzi mieszkańcy z powiatu brzeskiego zostali zatrzymani za narkotyki. Grozi im do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Brzegu zatrzymali 22 i 26-latka. Młodzi mieszkańcy powiatu brzeskiego podejrzani są o posiadanie

Młodzi mieszkańcy z powiatu brzeskiego zostali zatrzymani za narkotyki. Grozi im do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Brzegu zatrzymali 22 i 26-latka. Młodzi mieszkańcy powiatu brzeskiego podejrzani są o posiadanie przy sobie oraz w mieszkaniu znacznej ilość różnych narkotyków.

Usłyszeli już zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Grozi im teraz kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Brzegu w trakcie pełnionej służby na terenie powiatu brzeskiego zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla. Pasażer był znany już wcześniej funkcjonariuszom za przestępstwa narkotykowe.

Policjanci podczas jego przeszukania znaleźli woreczki foliowe z amfetaminą i marihuaną. Podczas wykonywanych czynności drugi pasażer zaczął się nerwowo zachowywać. Kryminalni ujawnili przy nim tabletki ecstasy, zawiniątko z zawartością marihuany oraz woreczki z amfetaminą. Podczas przeszukania w mieszkaniu jednego z mężczyzn funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne woreczki foliowe z amfetaminą, elektroniczną wagę oraz znaczną ilość foliowych opakowań.

Zatrzymani to 22 i 26-letni mieszkańcy powiatu brzeskiego. Policjanci łącznie zabezpieczyli przy nich ponad 100 gramów różnych narkotyków, między innymi marihuanę, amfetaminę oraz mefedron. Obaj usłyszeli już zarzuty, które dotyczyły posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi im do 10 lat więzienia.

Źródło KPP w Brzegu

875
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 4 października w godzinach porannych policjanci z ruchu drogowego przeprowadzali kontrolę drogową w miejscowości Nakło koło Opola.

Wiadomości

Nyscy kryminalni zatrzymali 41-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna, grożąc uszkodzenia ciała, zmusił inną osobę do wydania pieniędzy

Z ostatniej chwili

We wtorek 4 października przed godziną 10:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na ul. Katowickiej w Opolu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałkowy poranek odbyły się działania policjantów ruchu drogowego pn. "Trzeźwy poranek na drogach krajowych".