Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Mężczyźni w wieku od 22 do 28 lat zostali zatrzymani za kradzież i narkotyki.

Wszystko zaczęło się od kontroli drogowej. Z minuty na minutę sprawy zaczęły się komplikować. Policjanci znaleźli kradzione elektronarzędzia

Mężczyźni w wieku od 22 do 28 lat zostali zatrzymani za kradzież i narkotyki.

Wszystko zaczęło się od kontroli drogowej. Z minuty na minutę sprawy zaczęły się komplikować. Policjanci znaleźli kradzione elektronarzędzia i narkotyki.

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych. Dwóch z nich trafiło do tymczasowego aresztu.

W sylwestrową noc mieli dopuścić się szeregu włamań. Łupem podejrzanych padły elektronarzędzie. Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady oraz zebrali informacje. Sprawa została przekazana głubczyckim kryminalnym. Już po kilku dniach policjanci wpadli na trop podejrzanych. Ustalili, gdzie mogą się znajdować i pojechali pod ten adres.

W trakcie dojazdu zauważyli osobowego opla, którym mieli się oni poruszać. Natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli. Funkcjonariusze w samochodzie zastali podejrzanych oraz sprzęt pochodzący z kradzieży. Jeden z mężczyzn chciał uciec policjantom i szybko okazało się dlaczego. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że 23 – latek może mieć powiązania z innymi przestępstwami. To jednak nie koniec problemów młodych mężczyzn. Kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania i podejrzany jest o jazdę pod działaniem środków odurzających. W pomieszczeniach, gdzie mężczyźni mieli dziuplę ze skradzionym sprzętem, stróże prawa znaleźli jeszcze narkotyki.

Mężczyźni w wieku od 22 do 28 lat zostali zatrzymani, a dwóch z nich decyzją sądu tymczasowo aresztowanych. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Głubczyce

4285
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.