Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kryminalni zabezpieczyli marihuanę wartą ponad 200 tys. zł

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec gminy Wołczyn.

Kryminalni zabezpieczyli marihuanę wartą ponad 200 tys. zł.

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec gminy Wołczyn.

Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się w trakcie przeszukania jego domu. Funkcjonariusze na poddaszu znaleźli ponad 7 kg narkotyków. Badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczone środki to marihuana. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat więzienia.

Na przełomie starego oraz nowego roku, policjanci wydziału operacyjno – rozpoznawczego kluczborskiej komendy, udali się na teren jednej z posesji w gminie Wołczyn, gdzie według ustaleń operacyjnych, jej właściciel miał posiadać znaczną ilość środków odurzających.

Podczas przeszukania posesji funkcjonariusze w pomieszczeniach strychowych znaleźli duże ilości suszu, który po sprawdzeniu testerem na narkotyki okazał się być konopiom inną niż włókniste.
W wyniku przeszukania całego domu policjanci łącznie zabezpieczyli ponad 7 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 200 tys. złotych.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 32-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za takie przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia. Sąd na wniosek prokuratora w stosunku do mężczyzny zastosował dozór Policji.

Źródło KPP w Kluczborku

3997
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.