Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kryminalni z Brzegu zatrzymali poszukiwanego 25-latka.Męzczyzna spędzi blisko 1,5 roku w więzieniu za…

Kryminalni z Brzegu zatrzymali 25-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia

Kryminalni z Brzegu zatrzymali poszukiwanego 25-latka.Męzczyzna spędzi blisko 1,5 roku w więzieniu za...

Kryminalni z Brzegu zatrzymali 25-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Funkcjonariusze namierzyli go kilka dni temu w samochodzie, którym podróżował. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi blisko 1,5 roku. Dodatkowo odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy.

25-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Szereg wykonanych przez kryminalnych czynności pozwoliło ustalić, gdzie mężczyzna może się ukrywać. Funkcjonariusze ustalili też jakim pojazdem może podróżować.

2 sierpnia, o godzinie 19:00 zauważyli go w volkswagenie na jednej z ulic w mieście. Kiedy 25-latek zorientował się, że podchodzą do niego funkcjonariusze zaczął się nerwowo zachowywać. Podczas zatrzymania nie stosował się do wydawanych poleceń, był agresywny i naruszył nietykalność funkcjonariuszy.

Mężczyzna był poszukiwany za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi blisko 1,5 roku. Dodatkowo odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP w Brzegu

4857
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacja dla kierowców na DK46G (obwodnica Nysy) trasa Nysa - Radzikowice!

Z ostatniej chwili

We wtorek 26 września o godzinie 14:50 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o próbie samobójczej na

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się kierowcy, którzy lekceważą bezpieczeństwo na drodze i za kierownicę wsiadają pod wpływem alkoholu.

Z ostatniej chwili

Policjanci codziennie otrzymują informację na temat oszustw popularnymi metodami.