Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kobieta najpierw uderzyła autem w ciężarówkę, chwilę później została potrącona przez inną.(Zdjęcia)

Policjanci wyjaśniają przyczyny dwóch zdarzeń drogowych w okolicach Paczkowa z udziałem 37-letniej kobiety, która została ranna i trafiła

Kobieta najpierw uderzyła autem w ciężarówkę, chwilę później została potrącona przez inną.(Zdjęcia)

Policjanci wyjaśniają przyczyny dwóch zdarzeń drogowych w okolicach Paczkowa z udziałem 37-letniej kobiety, która została ranna i trafiła do szpitala.

W czwartek, 21 lipca, około godziny 4.20 dyżurny komendy w Nysie otrzymał zgłoszenie o kolizji za miejscowością Paczków w kierunku na Złoty Stok.

Policjanci ustalili, że 37-letnia kierująca samochodem marki opel z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym marki man – przekazała st. asp. Magdalena Mazurek.

-Kierowca ciężarówki chcąc uniknąć czołowego zderzenia zjechał do rowu. 37-letnia kierująca opuściła samochodów i oddaliła się z miejsca.

Dziesięć minut później doszło do kolejnego zgłoszenia, z którego wynikało, że potrącona została piesza na trasie z Paczkowa do Otmuchowa, konkretnie w okolicach Starego Paczkowa.

Policjanci ustalili, że doszło do potrącenia 37-latki. Tej samej, która wcześniej kierowała oplem.

Kobieta z nieustalonych przyczyn weszła pod nadjeżdżający samochód marki scania. Ranna została zabrana do szpitala.

Policja pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności wypadku.

Pomoc Drogowa Nysa ” Zagrodzki ” Tel 77 435 88 88

3592
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca o godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 45 w Zawadzie.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą na drodze krajowej nr 40 przy zjeździe na Dobieszowice.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca 2023r. o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło

Z ostatniej chwili

Policjantem jest się całą dobę, udowodnił to funkcjonariusz z Komisariatu w Kietrzu. Wraz z innym świadkiem zatrzymali nietrzeźwego