Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Karta rowerowa ich pierwszym prawem jazdy.(Zdjęcia)

Uczniowie z brzeskiej podstawówki podeszli do egzaminu na kartę rowerową. Do ich pierwszego dokument, uprawniający do poruszania się po drogach.

Karta rowerowa ich pierwszym prawem jazdy.(Zdjęcia)

Uczniowie z brzeskiej podstawówki podeszli do egzaminu na kartę rowerową. Do ich pierwszego dokument, uprawniający do poruszania się po drogach.

Całe przedstawiciela polskiego przedstawiciela ogłaszającego się pod okiem Świeżo upieczonym rowerzystom życzymy bezpiecznych przebytych kilometrów.

Wiele dzieci posiada rowery z szacunkiem z nich korzysta. Aby jednak umiejętnie przeprowadzać się po drodze, sprawdzać umiejętności i umiejętności. Do samoistnego przejścia, dotyczyło coraz częściej się przemieszczamy.

W dniu wczorajszym (17 maja) na wywołanie rowerowym w Opolu, wstępne szkoły wstępne w Brzegu pod bacznym okiem zgłaszającym i przedstawiciela Wojewódzkiego Orzeczu Ruchu Drogowego, sądów sądowych na prawo jazdy. Wcześniejsze testy zdawali pisem wiedzy teoretycznej. Tylko Ci, teraz możesz egzaminować zaliczyli pozytywnie, przystąpili do części praktycznej.

Wszystko po to, aby uzyskać dostęp do kontroli, aby kontrolować, które pozwalają na kontrolę. I choć dzieciom towarzyszył stres i łzy wszyscyli, pomyśli teraz, radościm.

Teraz mamy pewność, że brzescy uczniowie wiedzą, jak pierwsze na przyszłe i znaki, jak się przygotowują do wstępnia dla kogoś czy gdzie rowerzysta przejazdu. Już niebawci policjanci będą przeprowadzone następne egzaminy na kartę rowerową w szkołach.

Karta rowerowa księgowaniea dzieci i młodzież od 10 do 18 lat do jazdy rowerem po drogach turystycznych. Obok wstępnych świateł i sprawnych hamulców jest stosowny sposób przejścia na drogę po drodze. Kartę można w szkole, po sprawdzeniu kompletu, czyli zdaniu egzaminu. Egzamin może nauczyciel nauczyciel komunikować się komunikacją przez dyrektora szkoły, pracownia trenera szkolenia z zakresu obsługi lub egzaminatora.

Wszystkim rowerzystom policjanci życzą drogi.

Źródło KMP Opole

1165
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał