Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Już za miesiąc Opole Toughest Firefighter 2024.(Zdjęcia&Wideo)

O dzisiaj ruszyły zapisy do edycji zmagań strażackich. W dniach 15-16 czerwca, na Placu Kopernika, będzie można podziwiać zmagania

Już za miesiąc Opole Toughest Firefighter 2024.(Zdjęcia&Wideo)

O dzisiaj ruszyły zapisy do edycji zmagań strażackich. W dniach 15-16 czerwca, na Placu Kopernika, będzie można podziwiać zmagania najlepszych strażaków w kraju.

Te zawody to świetna okazja do promocji Straży Pożarnej, a jeszcze lepsza okazja do przeżycia niesamowitych wrażeń.

Serdecznie zapraszam wszystkich opolan na Plac Kopernika w Opolu 15 i 16 czerwca, bo będzie się działo bardzo dużo – dodaje prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski.

Podczas zawodów odbywać się będzie także piknik rodzinny, podczas którego strażacy będą opowiadać o swojej pacy, będzie można także nabyć wiedzy praktycznej, jak i teoretycznej.

753
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek o godzinie 15:40, służby ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na kąpielisku Bolko w Opolu.

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca o godzinie 11:44, służby ratunkowe zostały powiadomione przez operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na ulicy ...

Z ostatniej chwili

W czwartek 20 czerwca przed godziną 20:00, Pogotowie Ratunkowe otrzymało zgłoszenie o mężczyźnie, którzy leżał na boisku szkolnym i ma silne ...

Komunikaty

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Piotra Brzózkę.