Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Dachowanie auta DW 385, pomiędzy Grodkowem a Kopicami. Na miejscu lądował LPR.(Zdjęcia)

Trzy osoby odniosły obrażenia w zdarzeniu, do którego doszło dzisiaj (5.09) około godz. 14:10 na drodze wojewódzkiej 385, pomiędzy Grodkowem

Dachowanie auta DW 385, pomiędzy Grodkowem a Kopicami. Na miejscu lądował LPR.(Zdjęcia)

Trzy osoby odniosły obrażenia w zdarzeniu, do którego doszło dzisiaj (5.09) około godz. 14:10 na drodze wojewódzkiej 385, pomiędzy Grodkowem a Kopicami.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni kierowca volkswagena stracił panowanie nad autem, wypadł z jezdni i dachował w rowie. Do akcji zadysponowano strażaków, policję oraz śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

„W momencie przyjazdu naszych zastępów osoby poszkodowane znajdowały się poza pojazdem. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca LPR, a następnie przekazaniu poszkodowanych dla lekarza LPR” – mówi nam asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

„Policjanci wyjaśniają przebieg i okoliczności tego zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że 67-letni kierowca volkswagena stracił panowanie nad autem, wypadł z jezdni i dachował w rowie.

Mężczyzna był trzeźwy. Łącznie pojazdem podróżowały trzy osoby. Największe obrażenia odniósł 53-letni pasażer, który został przetransportowany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego” – informuje nasza redakcję asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy powiatowej policji w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl

1513
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Wiadomości

Zaginął Andrzej Nizio l. 63, zamieszkały w Brzegu

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.