Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Brutalne pobicie na ul. Katowickiej w Opolu przy Restauracji Czardasz.(Wideo)

Wydział Kryminalny Komisariatu I Policji w Opolu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie uszkodzenia ciała młodego mężczyzny.

Brutalne pobicie na ul. Katowickiej w Opolu przy Restauracji Czardasz.(Wideo)

Wydział Kryminalny Komisariatu I Policji w Opolu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie uszkodzenia ciała młodego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 21 sierpnia minionego roku na wysokości ulicy Katowickiej 55 w Opolu. W trakcie prowadzonego postępowania zabezpieczono nagranie z monitoringu, które utrwaliło wizerunek świadków i osoby podejrzewanej o to przestępstwo.

Z prowadzonego przez policjantów postępowania wynika, że 21 sierpnia 2022 r około godz. 04:50 w Opolu przy ul. Katowickiej 55 ( przy Restauracji Czardasz), nieustalony dotąd sprawca, zadając kopnięcie w głowę pokrzywdzonego spowodował jego upadek na chodnik, w wyniku czego doznał on wstrząśnienia mózgu, urazu głowy, pęknięcia czaszki i stłuczenia krwotocznego mózgu.

Policjantom jak i prokuratorowi nadzorującemu postępowanie zależy na ustaleniu osoby odpowiedzialnej za uszkodzenie ciała, jak i danych kluczowego świadka (mężczyzna dobrze zbudowany w jasnej koszulce, z zarostem na twarzy ).

Zwracamy się zatem z apelem do osób, które rozpoznają wizerunek podejrzewanego o to przestępstwo (mężczyzna po prawej stronie, ubrany na szaro, idący na końcu, za grupą osób) Ustalenie danych osobowych świadków również jest ważne w prowadzonym postępowaniu. Dlatego jeśli rozpoznajesz osoby z monitoringu, skontaktuj z I komisariatem w Opolu przy ulicy Cmentarnej, tel. 47 864 25 95 lub bezpośrednio z prowadzącą postępowanie st. sierż. Katarzyną Duraj tel. 47 864 36 41, e-mail katarzyna.duraj@op.policja.gov.pl

Osobom informującym zapewniamy anonimowość, nie będą one dopytywane czy w żaden sposób niepokojone. Każda informacja zostanie przez nas sprawdzona. Nie pozwólmy, aby sprawca uniknął odpowiedzialności. To zawsze mogłeś byś Ty lub osoba Ci bliska.

Źródło KMP w Opolu

20764
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Kultura

Piątek to najbardziej filmowy dzień tygodnia i właśnie tego dnia ekranami zawładnie premiera wyczekiwana przez

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.

Z ostatniej chwili

W piątek 24 marca o godzinie 9:10 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Kaliskiej w Praszce.