Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

46-latek został zatrzymany przez policjantów za przekroczenie prędkości. Okazało się, że jest poszukiwany do odbycie kary więzienia.

Policjanci z Brzegu zatrzymali do kontroli 46-letniego właściciela forda. Mężczyzna w jednej z miejscowości w gminie Grodków przekroczył

46-latek został zatrzymany przez policjantów za przekroczenie prędkości. Okazało się, że jest poszukiwany do odbycie kary więzienia.

Policjanci z Brzegu zatrzymali do kontroli 46-letniego właściciela forda. Mężczyzna w jednej z miejscowości w gminie Grodków przekroczył dozwoloną prędkość o 30 km/h.

Jak się okazało był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Trafił już do więzienia gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy.

W minioną niedzielę tuż po godzinie 18:00 policjanci z brzeskiej drogówki zatrzymali do kontroli forda. Powodem zatrzymania było przekroczenie dozwolonej prędkości. 46-latek w terenie zabudowanym jechał ponad 80 km/h. Dozwoloną prędkość przekroczył o ponad 30 km. Za to wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 800 zł. Na jego konto wpłynęło również 9 punktów karnych.

Szczegółowa kontrola pokazała, że mężczyzna ma również inne przewinienia na koncie. W systemie widniał jako osoba poszukiwana. 46-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna trafił już do więzienia gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy.

Źródło KPP w Brzegu

1597
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.

Z ostatniej chwili

W piątek 24 marca o godzinie 9:10 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Kaliskiej w Praszce.

Wiadomości

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 58-letni kierowca peugeota. Podczas swojej szarży ulicami Otmuchowa, uszkodził zaparkowany