Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

38-latek nie spodziewał się takiego zakończenia kontroli drogowej.

Zachowanie podejrzanych często zdradza to co mają na sumieniu.

38-latek nie spodziewał się takiego zakończenia kontroli drogowej.

Zachowanie podejrzanych często zdradza to co mają na sumieniu.

Tak też było tym razem. Widok policjantów na mężczyznę zadziałał paraliżująco. Okazało się, że przy sobie miał narkotyki.

Samochód pozostawiał również wiele do życzenia. Kontrola drogowa skończyła się zatrzymaniem mężczyzny.

Kryminalni patrolując nocą ulice Głubczyc w pewnym momencie zauważyli samochód, który już wcześniej był w ich kręgu zainteresowań. Niezwłocznie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena. W środku znajdował się 38-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Od razu funkcjonariusze zauważyli, że coś nie gra w zachowaniu mężczyzny.

Jak sami policjanci podkreślają – często zachowanie osób, które mają coś na sumieniu ich zdradza. Tak było też i tym razem. Na widok policjantów 38-latek wręcz zaniemówił, wypowiadał się nieskładnie i nielogicznie. W trakcie prowadzonych czynności kryminalni znaleźli w schowkach samochodu amfetaminę. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć skąd się wzięła w samochodzie którym kierował. To jednak nie koniec problemów. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że volkswagen poruszał się pomimo braku dopuszczenia do ruchu.

Mężczyzna został zatrzymany. Z uwagi na podejrzenie, że kierował on pod działaniem środków odurzających została od niego pobrana krew, a prawo jazdy zostało zatrzymane. Sprawa 38-latka finał będzie miała w sądzie. Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Głubczyce Foto Archiwum

2792
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Dzięki czujności poszkodowanego, podejrzany o kradzież mężczyzna usłyszał zarzuty.

Z ostatniej chwili

W czwartek 29 września około godz. 9:30 w okolicy Strzelec Opolskich doszło do wypadku autobusu z ciężarówką na 278 km kierunek Katowice.

Z ostatniej chwili

W środę 28 września około godziny 15:40 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku w miejscowości Kup koło Opola.

Wiadomości

Policjanci z oleskiej grupy SPEED zarejestrowali dwa poważne wykroczenia kierującego renaultem, a wszystko to na dystansie niespełna 300 metrów.