Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

36-latka jechała audi z 9-letnim synem mając ponad promil alkoholu!

Prudniccy policjanci zatrzymali 36-latkę, która mając ponad promil alkoholu w organizmie, kierowała audi.

36-latka jechała audi z 9-letnim synem mając ponad promil alkoholu!

Prudniccy policjanci zatrzymali 36-latkę, która mając ponad promil alkoholu w organizmie, kierowała audi.

Kobieta w takim stanie podróżowała ze swoim 9-letnim synem. Mieszkanka powiatu prudnickiego już straciła prawo jazdy. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia oraz minimalnie 5 000 złotych grzywny.

W czwartek (7 lipca), po godzinie 19:00 policjanci ruchu drogowego w Głogówku zatrzymali do kontroli audi. Tor jazdy pojazdu wskazywał, że jego kierowca może być nietrzeźwy. Jak się okazało za kierownicą samochodu siedziała 36-letni mieszkanka powiatu prudnickiego.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Urządzenie pokazało, że w organizmie miała ponad promil alkoholu. Jakby tego było mało, kobieta w takim stanie podróżowała ze swoim 9-letnim synem. 36-latka tłumaczyła policjantom, że wracała z działki.

Teraz mieszkankę powiatu czekają poważne konsekwencje. Funkcjonariusze zatrzymali jej już prawo jazdy. Ponadto odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Za co grozi jej kara do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz minimalnie 5 000 złotych grzywny.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę podczas wakacyjnych podróży. Okres urlopowy to czas, kiedy ruch na drogach jest większy. Niestety nietrzeźwi kierujący to realne zagrożenie w ruchu drogowym i główna przyczyna tragicznych wypadków drogowych.

Źródło KPP w Prudniku Foto Archiwum

1305
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał