Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

25-latek urządził sobie zabawę wybijając szyby w 15 autach na terenie Głubczyc. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

25-latek urządził sobie zabawę wybijając szyby w 15 autach na terenie Głubczyc. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Podejrzany urządził sobie zabawę wybijając szyby w mieszkaniach i samochodach na terenie Głubczyc.

Osłona nocy nie przeszkodziła policjantom w szybkim ustaleniu tożsamości. Mężczyzna przyznał się do winy, a za takie zachowanie grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu do policjantów zaczęły napływać zgłoszenia z różnych zakątków Głubczyc o wybitych szybach w samochodach oraz mieszkaniach. Szybko okazało się, że sprawcą tych zdarzeń jest jedna i ta sama osoba.

Pracujący nad tą sprawą policjanci już po kilku dniach wpadli na trop 25-latka z Głubczyc, który odpowiadał ustalonemu rysopisowi. Podejrzany zapomniał o licznych kamerach, który uchwyciły jego zachowanie i pozwoliły namierzyć jego tożsamość. Kiedy policjanci wydziału kryminalnego złożyli mu niezapowiedzianą wizytę w domu był bardzo zaskoczony. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania.

Po podsumowaniu zgłoszeń okazało się, że zniszczonych było 15 szyb, a straty wycenione przez poszkodowanych opiewały na kilka tysięcy złotych. Podejrzany przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Głubczyce

1064
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 grudnia o godzinie 18:02 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze wiaty w Krzanowicach na ulicy Wakacyjnej.

Wiadomości

Dzielnicowa z Namysłowa wracała ze swoją rodziną do domu. Było już ciemno, a trasa była zaśnieżona.

Wiadomości

Kradzież, kradzież z włamaniem czy kierowanie pod wpływem alkoholu - takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola.

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 grudnia o godzinie 15:20 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Niemodlina na DK46 na wysokości