Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

22-latek ukradł klocki Lego o wartości 1200zł. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Głuchołascy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Sprawca ukradł gry i klocki Lego, których wartość oszacowano na ponad

22-latek ukradł klocki Lego o wartości 1200zł. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Głuchołascy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Sprawca ukradł gry i klocki Lego, których wartość oszacowano na ponad 1200 złotych.

Teraz sprawą 22- latka zajmie się sąd. Za dokonanie kradzieży mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku marca policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży klocków Lego oraz gier planszowych. Do kradzieży miało dojść pod koniec lutego w jednym ze sklepów na ul. Grunwaldzkiej w Głuchołazach. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na ponad 1200zł.

Sprawą ustalania sprawcy tej kradzieży zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji w Głuchołazach. Policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali sprawcę przestępstwa. 22- letni mężczyzna usłyszał już zarzut. Za kradzież zabawek mieszkańcowi Głuchołaz grozi do 5 lat więzienia.

Źródło KPP Nysa Fot ilustracyjne

773
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Kultura

25 marca, w sobotę, o godzinie 17:00 w monumentalnej Bazylice św. Jakuba i św. Agnieszki

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.