Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

20-latek wyprzedzał auto na przejściu dla pieszych. Grozi mu mandat 1500 zł oraz 15 punktów karnych.

Policjanci z nyskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobową skodą. 20-letni kierowca przekroczył prędkość, bo wyprzedzał

20-latek wyprzedzał auto na przejściu dla pieszych. Grozi mu mandat 1500 zł oraz 15 punktów karnych.

Policjanci z nyskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobową skodą. 20-letni kierowca przekroczył prędkość, bo wyprzedzał inny pojazd na przejściu dla pieszych.

Za wyprzedzanie pojazdu na przejściu dla pieszych według obowiązującego taryfikatora grozi mandat karny w wysokości 1 500 złotych oraz 15 punktów karnych.

W sobotę (1 lipca) około godziny 19:45 policjanci ruchu drogowego nadzorowali ruch drogowy na ul. Warszawskiej w Otmuchowie. W pewnym momencie na oznakowanym przejściu dla pieszych kierujący skodą wyprzedził inny samochód osobowy. Ten niedozwolony i niebezpieczny manewr wykonał przekraczając prędkość. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i zatrzymali pojazd do kontroli drogowej.

Za kierownicą skody siedział 20-letni mieszkaniec powiatu nyskiego.

Na mężczyznę nałożono mandat karny w kwocie 1 500 zł oraz 15 punktów karnych.

Okres wakacji oznacza zwiększony ruch kołowy na naszych drogach, dlatego apelujemy o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

Źródło KPP w Nysie

2163
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W ostatnich dniach policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli właściciela skody. Powodem kontroli była nadmierna prędkość.

Wiadomości

34-latek miał znęcać się psychicznie, fizycznie oraz ekonomicznie nad swoją rodziną już od dłuższego czasu.

Z ostatniej chwili

W środę 29 listopada parę minut po godzinie 07:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na ul. Piastowskiej w Opolu koło Urzędu

Wiadomości

33-latek rzucił się pod nadjeżdżający pociąg na dworcu w Kędzierzynie-Koźlu.