Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zawaliła się ściana budynku. Na miejscu było 18 zastępów straży.

W jednym z domów przy ul. Okrzei w Kietrzu (powiat głubczycki) doszło do zawalenia ściany

Zawaliła się ściana budynku. Na miejscu było 18 zastępów straży.

W jednym z domów przy ul. Okrzei w Kietrzu (powiat głubczycki) doszło do zawalenia ściany dwukondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Sytuacja miała miejsce w piątek 25 czerwca około godz. 18.30.
Na miejsce przyjechało osiemnaści zastępów straży pożarnej.

Zawaliła się ściana dwukondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Jego stan jest zły, dlatego na miejscu działać ma grupa techniczna, która ma zabezpieczyć budynek przed dalszym rozpadem – mówi dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

Jak wskazuje, kłopotem jest grząski grunt, na którym znajduje się uszkodzony budynek. Zabezpieczenie umożliwić ma natomiast wejście do jego wnętrza by sprawdzić, czy nikogo nie było wewnątrz.

Budynek miał nie być zamieszkany. Mimo tego konieczne jest sprawdzenie, czy ktoś jednak nie znajduje się w środku – wskazuje dyżurny.

Źródło www.nto.pl Foto Iwona , Tomasz , Jarek

5820
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic