Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek ciężarówki na autostradzie A4. Rannego kierowcę zabrał LPR Ratownik 23.(Zdjęcia)

W środę 15.12 o godzinie 16:33 służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku na autostradzie A4 na 216 km kierunek Katowice.

Wypadek tira na autostradzie A4.Rannego kierowcę zabrał LPR Ratownik23.(Zdjęcia

W środę (15.12.) o godzinie 16:33 służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku na odcinku autostrady A4 na 216 km w kierunku Katowic. Kierowca ciężarówki z chłodnią zjechał z autostrady i wpadł zestawem do rowu na prawy bok. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej z JRG Niemodlin, policję i LPR Ratownik 23. Kierowca ciężarówki był zakleszczony w kabinie przez co strażacy musieli wydostać mężczyznę przez przednią szybę ciągnika. Obrażenia były na tyle poważne, że na miejsce został zadysponowany helikopter pogotowia ratunkowego. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Strażacy zakończyli swoje działania o 17:49.

Na chwilę obecną podobno pojazd ciężarowy wciąż leży w rowie !

1763
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic