Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

WŁAMYWACZE UKRADLI SKRZYNKĘ Z 20 BUTELKAMI PIWA. WYPILI SWÓJ ŁUP, LECZ NIE UNIKNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI.

Skrzynka z 20 butelkami piwa padła łupem dwóch mężczyzn, którzy włamali się do magazynu jednej z oleskich hurtowni

WŁAMYWACZE UKRADLI SKRZYNKĘ Z 20 BUTELKAMI PIWA. WYPILI SWÓJ ŁUP, LECZ NIE UNIKNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI.

Skrzynka z 20 butelkami piwa padła łupem dwóch mężczyzn, którzy włamali się do magazynu jednej z oleskich hurtowni. Kryminalni ustalili ich tożsamość i kilka dni później zatrzymali 33 i 38-latka w miejscu zamieszkania. Łup jednak został już wypity. Za kradzież z włamaniem grozi im teraz nawet do 10 lat więzienia.

25 stycznia olescy policjanci otrzymali informację o włamaniu do jednej z hurtowni alkoholu na terenie miasta. Okazało się, że z magazynu „zniknęła” skrzynka piwa o wartości nieco ponad 60 złotych. Sprawą zajęli się miejscowi kryminalni, którzy wytypowali początkowo jednego sprawcę. Jak się później okazało było ich dwóch – 33 i 38-letni mieszkaniec gminy Olesno. Z czego młodszy z nich, dokonał już podobnego czynu około pół roku wcześniej. Policjanci zabezpieczyli skrzynkę po piwach oraz łom, który posłużył do włamania. Towaru nie udało się odzyskać, ponieważ został spożyty przez włamywaczy.
Sprawcy usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali. Teraz grozi im nawet 10 lat więzienia. KPP w Oleśnie

1488
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 lipca przed godziną 17:00 policjanci interweniowali na ul.Domańskiego , a 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej w Opolu.

Wiadomości

Mimo szerokiej akcji profilaktycznej, wciąż zdarzają się przypadki oszustw metodą "na członka rodziny".

Z ostatniej chwili

Kilkadziesiąt tysięcy złotych mogą wynieść straty spowodowane działaniem kilku pracowników jednej z firm funkcjonującej na terenie

Wiadomości

Kluczborski sąd, na wniosek prokuratora, aresztował na 3 miesiące 22-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego.