Connect with us

Hi, what are you looking for?

Stalowcy zagrają z Treflem

W meczu 22 kolejki PlusLigi Stal Nysa podejmie dziś

W meczu 22 kolejki PlusLigi Stal Nysa podejmie dziś ekipę Trefla Gdańsk, zajmującą aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli. Początek spotkania o godzinie 17:30.

W pierwszym w tym sezonie spotkaniu obu ekip, w grudniu, wyraźnie lepszy był zespół w północy, wygrywając 3:0. Wtedy Nysanie podjęli walkę tylko w drugim secie, przegranym na przewagi do 24. Pozostałe sety padły łupem Trefla do 19 i 16.

Sobotnie spotkanie będzie okazją do debiutu dla nowego przyjmującego nyskiego zespołu – Macieja Naliwajko, który przeszedł z pierwszoligowej Olimpii Sulęcin.

W jedynym piątkowym spotkaniu 22 kolejki Skra Bełchatów pokonała GKS Katowice 3:1. Dziś rywalizować będą ze sobą również Jastrzębski Węgiel z AZS-em Olsztyn oraz Resovia Rzeszów z MKS-em Będzin. W niedzielę Verva Warszawa podejmie Ślepsk Suwałki, a Cuprum Lubin zagra z Wartą Zawiercie. Mecz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Czarnymi Radom przełożone zostało na 11 lutego.

1133

Może Ci się spodobać

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 rewanżowy mecz o 7. miejsce z AZS-em Olsztyn. Zwyciężyła również w „złotym secie”.

Sezon 2023/2024 PlusLigi kończymy na 10. miejscu. W meczu rewanżowym w Bełchatowie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała 3:2, jednak

Siatkarze PSG Stali Nysa ulegli u siebie Aluronowi CMC Warcie Zawiercie 0:3 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym PlusLigi.

Na 7. miejscu zakończyły zmagania w bieżących rozgrywkach Tauron Ligi siatkarki Uni Opole.