Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Stal zakończy sezon zasadniczy w Suwałkach

Siatkarzom Stali Nysa przed sezonem postawiony został cel utrzymania w PlusLidze.

Siatkarzom Stali Nysa przed sezonem postawiony został cel utrzymania w PlusLidze. Ten został już zrealizowany. Mimo to jednak jest jeszcze o co grać. W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego, w Suwałkach, Stalowcy walczyć będą o utrzymanie dwunastej lokaty w lidze, a tym samym o możliwość rozegrania dwumeczu z Cuprum Lubin, w walce o jedenaste miejsce w końcowej klasyfikacji. Aby mieć pewność utrzymania aktualnego miejsca, Nysanie muszą w Suwałkach wygrać. Przy przegranym meczu decydować będzie wynik spotkania Czarnych Radom z GKS-em Katowice. Ten rozegrany zostanie dziś o 20:30.

W pierwszym w tym sezonie meczu Stali ze Ślepskiem, w Nysie w listopadzie górą była ekipa znad Czarnej Hańczy, wygrywając 3:1. Spotkanie jednak nie było jednostronne. W każdej z partii Stal zdobywała minimum 20 punktów, a po dwóch setach było 1:1.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45.

682
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

PSG Stal Nysa informuje o otwarciu i naborze do Akademii Siatkówki STAL Nysa. Szkolenie dzieci i młodzieży będzie prowadzone w trzech

Sport

Prezesi klubów PlusLigi w trakcie spotkania w Uniejowie ustalili kluczowe zasady dotyczące sezonu 2022/2023 Ligi Mistrzów Świata.

Sport

Wychowany w Nysie libero, w barwach Stali Nysa występował w latach 2012-2015. Później reprezentował barwy kieleckiego Effectora, AZS-u AGH

Sport

32-letni Chorwat to doświadczony i utytułowany zawodnik. Reprezentant swojego kraju, w którego barwach zdobył srebrny medal Ligi Europejskiej w 2013 roku.