Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Stal zagra z MKS-em Będzin

Mimo, że siatkarze Stali Nysa zapewnili sobie już utrzymanie w PlusLidze,

Stal wyraźnie gorsza w Jastrzębiu

Mimo, że siatkarze Stali Nysa zapewnili sobie już utrzymanie w PlusLidze, pokonując 6 lutego AZS Olsztyn, nie kończą walki na ligowych parkietach. Mają do rozegrania jeszcze trzy spotkania, pierwsze z nich w piątek. Początek o godzinie 20:30.

Najbliższym przeciwnikiem Stali będzie MKS Będzin, skazany już na degradację. Oba zespoły grały w tym sezonie ze sobą raz, w listopadzie w Nysie górą był MKS, pokonując Stalowców 3:2.

Pomimo tego, że sprawa spadku i utrzymania jest już jasna, jedziemy do Będzina na pewno na ciężki mecz, w którym możemy spodziewać się walki. Wiadome, że Będzin będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. My będziemy chcieli udowodnić, że zasługujemy na więcej, niż trzynaste miejsce. Jedziemy tam również po to, żeby się zrewanżować i pokazać, która drużyna jest lepsza w tym sezonie. – powiedział przez spotkaniem środkowy Stali Mariusz Schamlewski.

źródło: Stal Nysa

385
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Prezesi klubów PlusLigi w trakcie spotkania w Uniejowie ustalili kluczowe zasady dotyczące sezonu 2022/2023 Ligi Mistrzów Świata.

Sport

Wychowany w Nysie libero, w barwach Stali Nysa występował w latach 2012-2015. Później reprezentował barwy kieleckiego Effectora, AZS-u AGH

Sport

32-letni Chorwat to doświadczony i utytułowany zawodnik. Reprezentant swojego kraju, w którego barwach zdobył srebrny medal Ligi Europejskiej w 2013 roku.

Sport

W sobotę 4 czerwca nasza drużyna Olimpiad Specjalnych działająca przy PSP 11, zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski w siatkówce