Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar passata w czasie jazdy na DW423.

Dziś, 8 grudnia, kilka minut po godzinie 10.00 Strażacy dostali wezwanie do palącego się auta na drodze wojewódzkiej nr 423

gogolin, pożar samochodu, pożar samochodu w gogolinie, pożar auta w gogolinie, pożar pasata, pożar passata, spalony samochód osobowy,

Dziś, 8 grudnia, kilka minut po godzinie 10.00 Strażacy dostali wezwanie do palącego się auta na drodze wojewódzkiej nr 423 w okolicy zjazdu autostradowego w Gogolinie. VW passatem jechała jedna osoba, która nie odniosła żadnych obrażeń. Na miejscu był jedne zastęp strażacy z JRG Krapkowice. Auto zapaliło się w czasie jazdy i kierowca sam próbował go ugasić. Na czas działań straży droga była zablokowana.

5277
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Już kilkanaście minut od otrzymania zgłoszenia, dzielnicowe z Gogolina, zatrzymały podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Wiadomości

Mundurowi z Krapkowic, już dwa dni po otrzymania zawiadomienia zatrzymali podejrzewanych o kradzież z włamaniem.

Z ostatniej chwili

W czwartek 21 lipca o godzinie 11:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na zjeździe z autostrady w Gogolinie.

Z ostatniej chwili

W piątek 15 lipca o godzinie 10:05 policyjni z Krapkowic zatrzymali kierującego fordem po między miejscowościami Gogolin i Obrowiec.