Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

POLICYJNY POŚCIG ZA 19-LATKIEM W AUDI Z SĄDOWYM ZAKAZEM.GROZI MU DO 5 LAT WIĘZIENIA.

Kierujący audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Gdy policjanci

POLICYJNY POŚCIG ZA 19-LATKIEM W AUDI Z SĄDOWYM ZAKAZEM.GROZI MU DO 5 LAT WIĘZIENIA.

Kierujący audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Gdy policjanci zatrzymali samochód okazało się, że jego 19-letni kierowca ma sądowy zakaz kierowanie wszelkimi pojazdami mechanicznymi. W związku z podejrzeniem, że kierowca może być pod działaniem środków odurzających dodatkowo została pobrana mu krew do badań. Teraz młodemu człowiekowi grozi kara nawet do 5 lat więzienia.
W sobotni wieczór, w gminie Zawadzkie policjanci wydali kierującemu audi sygnał, do zatrzymania się do kontroli drogowej. Kierowca pojazdu zignorował polecenie funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast ruszyli za nim w pościg i po kilku minutach zatrzymali pojazd.

Za kierownicą siedział 19-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że 19-latek posiada aktywny zakaz sądowy kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. W związku z podejrzeniem, że kierowca może być pod działaniem środków odurzających dodatkowo została pobrana mu krew do badań.

Teraz 19-latek odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego. Dodatkowo, jeśli wykonane badanie potwierdzi, że kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających usłyszy kolejny zarzut. Za takie czyny grozi kara do 5 lat więzienia. Foto Policja Opole

1769
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Namysłowa prowadzili pościg za kierowcą volkswagena, który nie zatrzymał się do kontroli.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 6 marca około godziny 22:00 wpłynęło zgłoszenie na numer alarmowy 112 o wypadku na ul. Teligi w Opolu.

Wiadomości

Strzeleccy mundurowi dali sygnał do zatrzymania kierowcy busa, który miał pochodzić z kradzieży.