Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci zatrzymali 21-latka ,który ma na swoim koncie pobicie ,kradzież auta i przesyłek kurierskich. Mężczyźnie grozi do 12-lat więzienia.

Głubczyccy policjanci zatrzymali 21–letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój. Na swoim koncie ma również kradzież samochodu, paliwa oraz

Policjanci zatrzymali 21-latka ,który ma na swoim koncie pobicie ,kradzież auta i przesyłek kurierskich. Mężczyźnie grozi do 12-lat więzienia.

Głubczyccy policjanci zatrzymali 21–letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój. Na swoim koncie ma również kradzież samochodu, paliwa oraz przesyłek kurierskich.

Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Na początku marca 57-letni mieszkaniec Głubczyc został zaczepiony przez młodego mężczyznę, by ten dał mu pieniądze. Mężczyzna odmówił i chciał iść do domu jednak został zaatakowany na klatce schodowej. Sprawca zabrał mu telefon komórkowy oraz kilkaset złotych. W trakcie szarpaniny pomiędzy mężczyznami 57-latek doznał obrażeń ciała. Sprawca uciekł ze swoim łupem.

Policjanci z Głubczyc na podstawie zebranego materiału szybko ustalili, kto może stać za tym przestępstwem. Już kilka dni później na jednej z ulic miasta policyjny patrol zauważył podejrzanego o rozbój 21-letniego mieszkańca Głubczyc. Młody mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki. Szybko okazało się, że 21-latek podejrzany jest o szereg innych przestępstw, w których miał ukraść samochód, paliwo, przesyłki kurierskie, a nawet włamać się do domu. Łączne straty poszkodowani oszacowali na ponad 7 tys. złotych.

21-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące, z za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawiania wolności do 12 lat.

Źródło KPP Głubczyce Foto Archiwum

1217
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.