Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci z Nysy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież złomu. Straty to blisko 12 000zł

Policjanci z nyskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież złomu z terenu po byłej słodowni. Straty, jakie spowodowali

Policjanci z Nysy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież złomu. Straty to blisko 12 000zł

Policjanci z nyskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież złomu z terenu po byłej słodowni. Straty, jakie spowodowali swoim działaniem wynoszą blisko 12 000 złotych.

W środę (11 stycznia) policjanci z Nysy, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali trzech mężczyzn, których podejrzewali o kradzież elementów metalowych z terenu należącego do Browaru Głubczyce w miejscowości Goświnowice.

Według śledczych, podejrzani po kradzieży, mięli sprzedać elementy wyposażenia linii produkcyjnej, m.in.: przenośniki ślimakowe do transportu zboża i ich podzespołów. Wartość strat została oszacowana na blisko12 000 złotych. Skradzione mienie odzyskano w całości.

Rozpoznanie funkcjonariuszy pionu kryminalnego doprowadziło do ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży. Dwóch 29- latków i 40- letni mężczyzna usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa. Składając wyjaśnienia przyznali się do zarzutów. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Źródło KPP w Nysie

879
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.

Z ostatniej chwili

W piątek 24 marca o godzinie 9:10 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Kaliskiej w Praszce.

Wiadomości

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 58-letni kierowca peugeota. Podczas swojej szarży ulicami Otmuchowa, uszkodził zaparkowany