Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nieznany sprawca wrzucił żrącą substancję do salonu fryzjerskiego.(Zdjęcia)

W środę, 24 listopada chwilę po godzinie 10 operator numeru alarmowego odebrał

Nieznany sprawca wrzucił żrącą substancję do salonu fryzjerskiego.(Zdjęcia)

W środę, 24 listopada chwilę po godzinie 10 operator numeru alarmowego odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że do jednego z salonów fryzjerskich przy ulicy Pionierów w Kędzierzynie-Koźlu ktoś wrzucił pojemnik z śmierdzącą substancją.
Na miejsce zadysponowano trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej, w tym Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Kędzierzynie Koźlu oraz policję.

Substancja została wrzucona przez małe okienko na zapleczu salonu, najprawdopodobniej w nocy. To nie pierwszy tego typu incydent.

Strażacy pobrali próbki i po ekspertyzie okazało się, że to kwas, który jest podrażnia oczy i układ oddechowy, a ponadto jest łatwopalny. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Źródło i foto www.lokalna24.pl

4448
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Opole 2022 Galeria Foto 73

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.