Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Nieznany sprawca podpalił samochód w Brzegu.(Zdjęcia)

W nocy z niedzieli na poniedziałek (28-29 listopada), około godz. 00:30 do służb

Nieznany sprawca podpalił samochód w Brzegu.(Zdjęcia)

W nocy z niedzieli na poniedziałek (28-29 listopada), około godz. 00:30 do służb wpłynęło zgłoszenie o płonącym samochodzie. Do zdarzenia doszło na jednym z podwórek przy ul. Szkolnej. Ze wstępnych informacji wynika, że do pożaru auta doszło w skutek podpalenia.
„Do akcji zadysponowaliśmy dwa zastępy JRG z Brzegu. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu dwóch prądów gaśniczych na palący się pojazd. Przypuszczalną przyczyną pożaru było podpalenie” – mówi nam Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej z Brzegu.
„Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie zniszczenia mienia. Wykonywane czynności pozwolą ustalić sprawcę oraz dokładne okoliczności tego zdarzenia” – powiedziała nam asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji z Brzegu.

Źródło i Foto www.brzeg24.pl

954
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Blisko 80 gramów amfetaminy zabezpieczyli policjanci z Brzegu. Do sprawy zatrzymali 33-letniego kierowcę audi.

Z ostatniej chwili

W nocy na rondzie obok Makro na obwodnicy Opola ciężarówka przewożąca cement przewróciła się na bok.

Z ostatniej chwili

W czwartek 1 grudnia o godzinie 19:05 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK46 na trasie Opole-Niemodlin w miejscowości

Wiadomości

Dla każdego z nas pierwsze tygodnie grudnia to czas przedświątecznych przygotowań, szukania dobrych okazji i robienia prezentów bliskim.