Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Motorowerzysta uciekał przed policją. Co miał do ukrycia ?

Miał się zatrzymać do kontroli drogowej, jednak zignorował to polecenie. Policjanci ruszyli w pościg z kierowcą jednośladu. Przy próbie

Motorowerzysta uciekał przed policją. Co miał do ukrycia ?

Miał się zatrzymać do kontroli drogowej, jednak zignorował to polecenie. Policjanci ruszyli w pościg z kierowcą jednośladu. Przy próbie zatrzymania uderzył w radiowóz. Już po krótkiej chwili młody mężczyzna był w rękach policjantów.

Policjanci realizujący swoje codzienne zadania nigdy nie mogą przewidzieć tego co spotka ich w służbie. Tak było też tym razem.

Mundurowi na terenie Kietrza kontrolowali ruch drogowy. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę na motorowerze. Kiedy wydali znaki i sygnały do zatrzymania się, kierowca zignorował te polecenia i zaczął uciekać przed policjantami. Kiedy Ci ruszyli w pościg za mężczyzną w pewnym momencie kierujący motorowerem uderzył w radiowóz. To jednak nie pomogło uciekającemu. Już po chwili mundurowi zatrzymali młodego mężczyznę.

Szybko okazało się co było powodem ucieczki 18-latka. Młody mężczyzna był poszukiwany i nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Źródło KPP Głubczyce

2227
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.