Legia wyrazie lepsza od Dremana.

Druga kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy nie była udana dla piłkarzy Dremana

Druga kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy nie była udana dla piłkarzy Dremana Opole Komprachcice. Do siatki trafiali tylko goście. Spotkanie zakończyło się wygraną Legii 3:0. Co ciekawe, to gospodarze częściej byli przy piłce. Jednak skuteczne kontrataki i niepotrzebne faule zadecydowały o końcowym wyniku. Na listę strzelców zapisali się w 5 minucie Adam Grzyb, dwanaście minut później z przedłużonego karnego Mariusz Milewski, a w drugiej połowie trafienie dorzucił Michał Knajdrowski (24 min).

Po drugiej kolejce Dreman spadł na 7 miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce, już w następny weekend opolanie podejmą Futsal Leszno. Spotkanie rozegrane zostanie również w niedzielę, początek o 19:00.

Z ostatniej chwili

W piątek 26 kwietnia o godzinie 08:51 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku

W piątek 26 kwietnia o godzinie 06:49, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Opole-Krapkowice w okolicach

ZAKSA S.A. informuje o rozwiązaniu umowy z Grupą Azoty. Na chwilę obecną sytuacja finansowa klubu jest stabilna, a Zarząd we współpracy

W czwartek 25 kwietnia o godzinie 13:36, służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku na trasie Tułowice Małe a Skarbiszowice.