Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kierujący autem 46-latek miał blisko 3 promile i zniszczył 4 zaparkowane samochody.

Kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem, uszkadzając przy tym 4

Kierujący autem 46-latek miał blisko 3 promile i zniszczył 4 zaparkowane samochody.

Kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem, uszkadzając przy tym 4 samochody. Następnie odjechał z miejsca. Dzięki właściwej reakcji świadków 46-latek został zatrzymany. Jak ustalili policjanci, mężczyzna prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Podejrzanemu grozi wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz 2 lata pozbawienia wolności.

Policjanci głubczyckiej komendy zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na jednej z ulic miasta. Kierujący uciekł z miejsca kolizji, jednak już po chwili, dzięki właściwej reakcji świadków został zatrzymany.

Z uwagi na styl jazdy i zachowanie, 46-latek został przebadany alkomatem. Wynik badania wskazał blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Jak ustalono, 46-latek w trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem i uszkodził 4 zaparkowane wzdłuż ulicy samochody. Straty wycenione przez poszkodowanych wynoszą kilkanaście tysięcy złotych.

Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznym, a nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Źródło KPP Głubczyce

1661
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał