Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący audi uderzył w budynek na ul.Szkolnej w Brzegu.

Kilkanaście minut po godzinie 8, do służb dotarło zgłoszenie o wypadku samochodowym, który uderzył w budynek przy ul. Szkolnej w Brzegu

Kilkanaście minut po godzinie 8, do służb dotarło zgłoszenie o wypadku samochodowym, który uderzył w budynek przy ul. Szkolnej w Brzegu, a jedna osoba poszkodowana miała być zakleszczona w pojeździe. W rzeczywistości kierowca osobówki uderzył w ogrodzenie, a siłą rozpędu wpadł na posesję i lekko uderzył w ścianę budynku.

– Do akcji zadysponowaliśmy dwa zastępy JRG z Brzegu oraz jeden OSP Michałowice. Osobówka uderzyła w ogrodzenie i wpadła na posesję. Na miejscu zdarzenia był również zespół ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowaną osobą, a nasze działania polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzania – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Na szczęście w obrębie prywatnej posesji nie było żadnych innych osób, które stanęły na drodze osobówki. Kierowca z obrażeniami trafił do szpitala, a policjanci wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia.Zródło www.brzeg24,pl Foto Paweł/prostozopolsiego.pl

4390
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na drodze krajowej DK 40 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Z ostatniej chwili

We wtorek 26 września o 16:47 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK40 na trasie Prudnik - Głuchołazy.

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się kierowcy, którzy lekceważą bezpieczeństwo na drodze i za kierownicę wsiadają pod wpływem alkoholu.

Z ostatniej chwili

W niedziele 24 września o godzinie 12:11 od operatora nr alarmowego 112 wpłynęło