Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący audi uderzył w budynek na ul.Szkolnej w Brzegu.

Kilkanaście minut po godzinie 8, do służb dotarło zgłoszenie o wypadku samochodowym, który uderzył w budynek przy ul. Szkolnej w Brzegu

Kilkanaście minut po godzinie 8, do służb dotarło zgłoszenie o wypadku samochodowym, który uderzył w budynek przy ul. Szkolnej w Brzegu, a jedna osoba poszkodowana miała być zakleszczona w pojeździe. W rzeczywistości kierowca osobówki uderzył w ogrodzenie, a siłą rozpędu wpadł na posesję i lekko uderzył w ścianę budynku.

– Do akcji zadysponowaliśmy dwa zastępy JRG z Brzegu oraz jeden OSP Michałowice. Osobówka uderzyła w ogrodzenie i wpadła na posesję. Na miejscu zdarzenia był również zespół ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowaną osobą, a nasze działania polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzania – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Na szczęście w obrębie prywatnej posesji nie było żadnych innych osób, które stanęły na drodze osobówki. Kierowca z obrażeniami trafił do szpitala, a policjanci wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia.Zródło www.brzeg24,pl Foto Paweł/prostozopolsiego.pl

4208
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.