Grała II liga siatkarska

W kończący się właśnie weekend trzy ekipy z Opolszczyzny występujące w drugiej lidze siatkarskiej rywalizowały o punkty. Tylko jedno z tych spotkań zakończyło się wygraną. Siatkarki NTSK Nysa pokonały po pięciosetowym boju Jedynkę Siewierz 3:2 (21:25, 25:19, 26:28, 25:17, 17:15). Spotkanie było bardzo zacięte, dwie partie kończyły się na przewagi. Dzięki trzeciej wygranej w sezonie beniaminek z Nysy zajmuje w ligowej tabeli szóste miejsce.
W męskiej drugiej lidze kolejne porażki bez zdobyczy seta ponieśli siatkarze z Opola i Namysłowa. AZS musiał uznać wyższość MKS-u Andrychów, przegrywając w kolejnych setach do 18, 20 i 21.
Start z kolei przegrał z Volley Miasteczko Śląskie do 19, 15 i 24.
W pierwszej lidze ZAKSA Strzelce Opolskie pauzowała. Mecz Mickiewicza Kluczbork z BAS Białystok został przełożony na 2 grudnia.
zdjęcia: NTSK Nysa

963

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 rewanżowy mecz o 7. miejsce z AZS-em Olsztyn. Zwyciężyła również w „złotym secie”.

Na 7. miejscu zakończyły zmagania w bieżących rozgrywkach Tauron Ligi siatkarki Uni Opole.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po udanym starcie w meczu 28. Kolejki przegrała ze Ślepskiem Malow Suwałki 1:3.

Siatkarki UNI Opole przegrały z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 24:26, 21:25) w drugim meczu ćwierćfinału Polskiej Ligi Siatkówki