Corotop Gwardia Opole – Arged Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26:27.(Galeria foto z meczu)

W meczu 19. kolejki Orlen Superligi, który trzymał w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, Corotop Gwardia Opole przegrała w Stegu Arenie

Corotop Gwardia Opole - Arged Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26:27.(Galeria foto z meczu)

W meczu 19. kolejki Orlen Superligi, który trzymał w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, Corotop Gwardia Opole przegrała w Stegu Arenie z Argedem Rebudem Ostrovią Ostrów Wielkopolski 26:27.

Corotop Gwardia Opole – Arged Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26:27 (16:15)

Gwardia: Malcher, Ałaj – Jendryca 6, Sosna 3, Wojdan 3, Jędraszczyk 3, Widomski 2, Łangowski 2, Wandzel 2, Hrynieiwcz 2, Kawka 2, Monczka 1, Jankowski, Stempin, Koc.
Ostrovia: Krekora, Balcerek – Adamski 6, Szpera 5, Urbaniak 5, Klopsteg 2, Reznicky 2, Łyżwa 2, Gierak 2, Wojciechowski 1, Szych 1, Marciniak 1, Tomczak, Krivokapic, Misiejuk, Gajek.
Kary: Gwardia – 14 min., Ostrovia – 14 min.

693

ZAKSA S.A. informuje o rozwiązaniu umowy z Grupą Azoty. Na chwilę obecną sytuacja finansowa klubu jest stabilna, a Zarząd we współpracy

Z radością informujemy, że doświadczony środkowy – David Smith również w kolejnym sezonie będzie bronił barw Grupy Azoty ZAKSY

Piłkarze Odry Opole wygrali aż 3:0 z Chrobrym Głogów w domowym spotkaniu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi.

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 rewanżowy mecz o 7. miejsce z AZS-em Olsztyn. Zwyciężyła również w „złotym secie”.