Hi, what are you looking for?

Zmiana na ławce trenerskiej Stali Nysa. Krzysztof Stelmach podał się do dymisji.

Krzysztof Stelmach nie jest już trenerem Stali Nysa.

Krzysztof Stelmach

Krzysztof Stelmach nie jest już trenerem Stali Nysa. Szkoleniowiec podał się do dymisji po przegranym niedzielnym meczu ze Ślepskiem Suwałki.
Stal mimo wydawać by się mogło dużych wzmocnień rozpoczęła ten sezon bardzo słabo. Po pięciu meczach miała na swoim koncie jeden punkt i zaledwie trzy wygrane sety. Najlepszą okazją do poprawy ligowej sytuacji był pojedynek z zespołem z Suwałk, zajmującym przedostatnią lokatę. Niestety Nysanie zagrali dobrze tylko jednego seta, a z boiska schodzili przy gwizdach publiczności.
Stelmach funkcję trenera Stali pełnił od 2018 roku.
Jeszcze dziś klub na podać nazwisko nowego szkoleniowca.

OSTATNI MECZ NA ŁAWCE TRENERA Krzysztofa Stelmacha

1040

Może Ci się spodobać

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 rewanżowy mecz o 7. miejsce z AZS-em Olsztyn. Zwyciężyła również w „złotym secie”.

Siatkarze PSG Stali Nysa ulegli u siebie Aluronowi CMC Warcie Zawiercie 0:3 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym PlusLigi.

Chociaż przegrywała już 0:2, PSG Stal Nysa sprawiła niespodziankę i w meczu 28. kolejki wygrała we własnej hali 3:2 z Projektem Warszawa.

PSG Stal Nysa nie wykorzystała olbrzymiej szansy i przegrała 1:3 z Bogdanką LUK Lublin. Po porażce w 26. kolejce PlusLigi teraz musi zacząć